W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Regionalne Ośrodki Debaty Międzynarodowej

#RODMonline

Regionalne Ośrodki Debaty Międzynarodowej (RODM), prowadzone przez organizacje pozarządowe i szkoły wyższe w 16 miastach wojewódzkich, tworzą sieć koordynowaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Głównym zadaniem sieci RODM jest animowanie debaty z zakresu problematyki międzynarodowej oraz priorytetów polskiej polityki zagranicznej na poziomie regionalnym, z aktywnym udziałem lokalnych społeczności. Ośrodki współpracują z miejscowymi środowiskami opiniotwórczymi, organizacjami pozarządowymi, szkołami średnimi i wyższymi oraz samorządami.

W warunkach ograniczeń dotyczących działania w przestrzeni publicznej, będących rezultatem pandemii COVID-19, Ośrodki nie zwalniają tempa. #RODMonline to projekt sieci realizowany we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w debatach, seminariach i warsztatach organizowanych przez sieć RODM wraz z instytucjami partnerskimi, podczas których będziemy „lokalnie i regionalnie” dyskutować o globalnych kwestiach. Nasze wspólne projekty będziemy prezentować na stronie internetowej MSZ oraz na profilach Ośrodków i ich partnerów w mediach społecznościowych. Do zobaczenia w sieci!

Wideo

{"register":{"columns":[]}}