W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zakończenie szkolenia podstawowego OSP

13.10.2021

Strażacy stoją na placu JRG nr 1 w Wałbrzychu po zdanym egzaminie, trzymają w rękach dyplomy. W tle czerwony wóz strażacki i budynek

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Wałbrzychu w terminie od 03.09.2021r. do 10.10.2021r. prowadzili zajęcia na „Szkoleniu podstawowym strażaków ratowników  Ochotniczych Straży Pożarnych” dla członków OSP z  terenu powiatu wałbrzyskiego.

Zajęcia dotyczące m.in. zagadnień z zakresu gaszenia pożarów, ratownictwa i ewakuacji, metod uwalniania osób poszkodowanych z samochodów, kwalifikowanej pierwszej pomocy odbywały się na terenie JRG nr 1 oraz JRG nr 2. Ponadto każdy z druhów ukończył test w komorze dymowej przeprowadzany przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP we Wrocławiu.

W dniu 10 października odbył się egzamin końcowy, który składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. Szkolenie z wynikiem pozytywnym ukończyło 18 druhów.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}