Powołania na stanowiska kierownicze w JRG

04.05.2026

Pamiątkowe zdjęcie funkcjonariuszy PSP podczas uroczystego wręczenia powołania na wyższe stanowisko służbowe
Dnia 4 maja Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
st. bryg. mgr inż. Krzysztof Gielsa,
w obecności Zastępcy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
mł. bryg. mgr inż. Tomasza Szwajnosa,
wręczył akty powierzenia obowiązków na stanowiskach dowódczych w trzech Wrocławskich Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych.
Z dniem powołania:
  • Dowódcą JRG 7 został mł. bryg. Jerzy Rybak
  • Zastępcą Dowódcy JRG 3 został st. kpt. Tomasz Tkaczyk
  • Zastępcą Dowódcy JRG 6 został asp. sztab. Rafał Migas
To ważny moment w służbie, który wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz zaufaniem przełożonych. Nowe funkcje to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim szereg nowych wyzwań.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów oraz bezpiecznej służby!
 
Fot. mł. asp. Ewelina Kołpak
Tekst. sekc. Michał Anioł

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}