W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kolejne spotkanie w sprawie akcji #Szczepimy się z OSP

05.08.2021

Na niebieskim tle biały napis #SZCZEPIMYSIĘ Z OSP, po prawej sylwetka strażaka (piktogram)

5 sierpnia  br. przedstawiciele jednostek OSP z powiatu krapkowickiego uczestniczyli w zorganizowanym w Komendzie Powiatowej PSP w Krapkowicach spotkaniu z kierownictwem tutejszej komendy na temat realizacji programu #SzczepimySię z OSP. W trakcie spotkania druhny i druhowie uczestniczyli w wideokonferencji zorganizowanej przez Wojewódzkie Centrum Reagowania Kryzysowego w Opolu, w której wzięła udział Pani wicewojewoda Teresa Barańska, a także st. bryg.  Wojciech Nawara zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu oraz przedstawiciele Policji i Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarno-Epidemiologicznego.

Pani wicewojewoda podziękowała druhom OSP z terenu województwa za wyrażenie chęci udziału w akcji, jak również zapewniła o pomocy ze strony podległych służb dla jednostek realizujących działania w ramach akcji  #SzczepimySię z OSP.

W trakcie spotkania st. bryg. Krzysztof Kuniec Komendant Powiatowy PSP w Krapkowicach oraz mł. bryg. Marian Wiatrowski naczelnik wydziału operacyjnego przedstawili także m.in. bieżące sprawy operacyjne, zasady udzielania dofinansowań i dotacji dla jednostek OSP, informacje nt. projektu „Ściana Pamięci” oraz rekomendacje do procesu organizacji szkoleń dla członków MDP.

 Opracowanie i zdjęcia: KP PSP Krapkowice

Zdjęcia (2)