W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo-Czerniaki

23.04.2021

Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo-Czerniaki

23 kwietnia bieżącego roku około godz. 21:10 w miejscowości Ulatowo-Czerniaki gm. Krzynowłoga Mała doszło do pożaru murowanego budynku gospodarczego.

W chwili przyjazdu pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej obiekt całkowicie objęty był pożarem. Zagrożony był gołębnik wraz z gołębiami, które zostały wypuszczone przez właściciela przed przybyciem straży pożarnej.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu terenu akcji przystąpili do gaszenia pożaru podając prądy gaśnicze wody w natarciu na palący się budynek i jeden prąd wody w obronie na gołębnik.

Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do rozbiórki nadpalonej konstrukcji budynku, która zagrażała bezpieczeństwu. Obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną w celu wykluczenia zarzewi ognia.

W działaniach ratowniczo - gaśniczych uczestniczyły: JRG Przasnysz, Ochotnicze Straże Pożarne: Krzynowłoga Mała, Jednorożec, Ulatowo Pogorzel, Kaki Mroczki i Ulatowo Adamy.

Zdjęcia (4)