Przasnyscy strażacy na biegu o Puchar Komendanta Głównego PSP

19.06.2022

W dniu 19 czerwca 2022 r. w Garwolinie odbył się Bieg Strażacki na dystansie 10 km o Puchar Komendanta Głównego PSP. Zawody zostały przeprowadzone w ramach XIII edycji biegu „ AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”.
W zawodach wzięło udział dwóch reprezentantów naszej Komendy PSP: kpt. Bartosz Prekiel i mł.kpt. Rafał Smoliński, który wśród strażaków w kategorii mężczyzn M30 zajął 2 miejsce oraz w kategorii ogólnej M30 zajął 3 miejsce.
Uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naszym reprezentantom.
Opracował: Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu kpt. Piotr Kuligowski.
Zdjęcia: kpt. Bartosz Prekiel.

Zdjęcia: kpt. Bartosz Prekiel. (KP PSP Przasnysz).