W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zderzenie trzech samochodów osobowych w Przasnyszu

25.04.2021

Zderzenie trzech samochodów osobowych w Przasnyszu

25 kwietnia bieżącego roku około godz. 15:10 na odcinku drogi krajowej nr 57 w Przasnyszu przy ulicy Juliusza Słowackiego doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Po przybyciu straży pożarnej kierujący działaniem ratowniczym stwierdził, że kobieta jadąca z małym dzieckiem podczas manewru skrętu na posesję została uderzona w bok pojazdu przez samochód, który próbował ją wyprzedzać. Po uderzeniu dodatkowo został uszkodzony trzeci pojazd zaparkowany na chodniku. Samochodami łącznie podróżowały trzy osoby.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, zamknięciu ruchu drogowego, odłączeniu instalacji elektrycznej i gazowej w pojazdach oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych.

Zespół ratownictwa medycznego po wykonaniu medycznych czynności ratunkowych zabrał do szpitala jedną osobę poszkodowaną (mężczyznę).

W wyniku wypadku uszkodzeniu uległy pojazdy: Volvo C30, Audi A6 i Honda Accord.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza oraz Ochotnicza Straż Pożarna KSRG z Mchowa.

Zdjęcia (7)