W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane kontaktowe

Szanowni Państwo,
 

w związku z aktualnym zagrożeniem epidemicznym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesyłanie korespondencji do MNiSW drogą elektroniczną, jeśli przepisy nie wymagają bezwzględnie wersji papierowej.
 

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na przyjęte środki zapobiegawcze przed rozprzestrzenianiem się COVID-19, Dyrektor Generalny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał zakaz przyjmowania gości zewnętrznych w siedzibie MNiSW. Prosimy o załatwianie wszelkich spraw przy pomocy środków komunikacji zdalnej.
 

Dyżury ws. skarg i wniosków zostają tym samym zawieszone do odwołania. Zgłoszenia przyjmowane są nadal pocztą tradycyjną, elektroniczną pod adresem sekretariat.bm@nauka.gov.pl lub przez ePUAP.

 

Adres korespondencyjny

ul. Hoża 20 lub ul. Wspólna 1/3
00-529 Warszawa

Uwaga - faktury muszą być wystawiane na adres Wspólna 1/3.

tel.: 22 52 92 718
faks: 22 50 17 865
e-mail: sekretariat.bm@nauka.gov.pl
skrzynka ePUAP: /MNISW/SkrytkaESP

Godziny pracy urzędu: 8:15 - 16:15

NIP: 7010014467
REGON: 140533156

Inspektorem Ochrony Danych w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest p. Marcin Gąszczyk. Email: iod@mnisw.gov.pl

Kontakty do departamentów oraz biur

Uwaga!

Informujemy, że na pytania związane z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (zwaną Konstytucją dla Nauki) odpowiadamy jedynie drogą mailową. Na stronie internetowej www.KonstytucjaDlaNauki.gov.pl znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdą Państwo niezbędnych informacji, pytania można kierować na adres konstytucjadlanauki@nauka.gov.pl.

Prosimy o podpisywanie się (imię, nazwisko, instytucja) pod przesyłanymi pytaniami.