„Dni uczenia się dorosłych” – dołącz do kampanii!

Na zdjęciu przy stole siedzą ludzie, rozmawiają, notują coś. Na czarnym tle napis: Dni uczenia się dorosłych 2019

„Dni uczenia się dorosłych” to kampania społeczna wspierająca dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Została zainicjowana w latach osiemdziesiątych i jest cyklicznie realizowana w wielu krajach pod egidą UNESCO. Kilka edycji odbyło się również w Polsce, począwszy od 2009 roku.

Polska ma jeden z najwyższych w Europie wskaźników edukacji dzieci i młodzieży, a jednocześnie – jeden z najniższych edukacji dorosłych. Kampania „Dni uczenia dorosłych” ma na celu wspieranie dorosłych i pokazanie im, że ciągłe uczenie się zmienia człowieka i jego życie na lepsze, daje większe szanse i możliwości na rynku pracy, pokazuje, że rozwój osobisty może być atrakcyjny i inspirujący.

Korzyści, jakie płyną z ciągłej edukacji, jest wiele. To nie tylko nieustanny rozwój i zwiększanie kompetencji zawodowych. Nauka może być również rozrywką, pasją, przyjemnością. Dzięki nauce możemy rozwijać nasze zainteresowania, poszerzać horyzonty i lepiej rozumieć świat, w którym żyjemy.

Pikniki edukacyjne, wycieczki, treningi plenerowe, warsztaty, konferencje, konkursy, webinaria – to tylko niektóre atrakcje czekające na wszystkich dorosłych, którzy chcieliby zainwestować swój czas w rozwój.

Chcesz dołączyć do grona partnerów „Dni uczenia się dorosłych”?

Kampania będzie prowadzona w całej Polsce w dniach od 15 września do 15 października 2019 roku. Jeśli organizujesz lub planujesz wydarzenie wspierające promocję uczenia się przez całe życie, możesz zostać parterem kampanii. Wystarczy, że zarejestrujesz wydarzenie na stronie www.edurosli.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie EDUROSLI.PL

Navigation Menu

Metrics