W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Do 7 października 2025r. trwa nabór ofert do projektu pn. „Wsparcie procesów dydaktycznych za pośrednictwem platformy NAVOICA”

30.09.2025

Wsparcie procesów dydaktycznych za pośrednictwem platformy NAVOICA

W ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego realizuje projekt „Wsparcie procesów dydaktycznych za pośrednictwem platformy NAVOICA”. 

Celem projektu jest dostosowanie oferty podmiotów systemu szkolnictwa wyższego do potrzeb rozwoju gospodarki oraz zielonej i cyfrowej transformacji poprzez przygotowanie i udostępnienie na platformie NAVOICA minimum 150 kursów typu MOOC (ang. massive open online course). Kursy zostaną włączone do programu kształcenia na studiach I lub II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich na zasadach obowiązujących w uczelni, a jednocześnie będą dostępne dla całego społeczeństwa w ramach polityki otwartego dostępu do wiedzy. 

Kursy zostaną przygotowane przez uczelnie we współpracy z pracodawcami i partnerami z otoczenia społeczno-gospodarczego oraz z metodykami e-learningu.  

Wartość środków przeznaczonych na nabór ofert wynosi 11 177 324,00 zł.

Nabór wniosków trwa do 7 października 2025 r. 

Więcej informacji można znaleźć w Zaproszeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do składania ofert w projekcie pn. „Wsparcie procesów dydaktycznych za pośrednictwem platformy NAVOICA”.

#FunduszeUE
#FunduszeEuropejskie

Belka z logotypami FERS, RP i UE

{"register":{"columns":[]}}