W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o zmianie wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego i badawczego

05.06.2019

4 czerwca 2019 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał komunikat o zmianie wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego i badawczego określonych w komunikacie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 30 kwietnia 2019 r. o wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego i badawczego przyznanych na rok 2019 publicznym uczelniom akademickim nadzorowanym przez ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki oraz uczelniom akademickim prowadzonym przez kościoły i inne związki wyznaniowe finansowanym z budżetu państwa na zasadach określonych dla uczelni publicznych.

Materiały

Treść komunikatu wraz z załącznikiem i objaśnieniem