W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o zwiększeniach wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego oraz potencjału badawczego przyznanych na 2020 r.

10.06.2020

9 czerwca 2020 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał komunikat o zwiększeniach wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego oraz potencjału badawczego przyznanych na rok 2020 publicznym uczelniom akademickim, które przystąpiły do konkursu w ramach programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”, z którymi Minister nie zawarł umowy.

Materiały

Komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 czerwca 2020 r. o zwiększeniach wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego oraz potencjału badawczego przyznanych na rok 2020 wraz z załącznikiem i objaśnieniem
20200610​_Komunikat​_podział​_subwencji​_2020​_art390​_IDUB.pdf 0.14MB