Obrady okrągłego stołu ds. bezpieczeństwa na uczelniach
Obrady okrągłego stołu ds. bezpieczeństwa na uczelniach
2025-07-10 10:00
2025-07-10 11:00
Do rozmów z uczestnikami wydarzenia zapraszamy przed godz. 10:00.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Warszawa Wspólna 1/3 Wejście od ul. Hożej 20, sala 117
-
KIEDY
10 lipca 2025 (czwartek)
godz 10:00 - 11:00
Do rozmów z uczestnikami wydarzenia zapraszamy przed godz. 10:00.
DODAJ DO KALENDARZA -
GDZIE
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Warszawa Wspólna 1/3
Wejście od ul. Hożej 20, sala 117
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie obrad okrągłego stołu ds. bezpieczeństwa w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Wydarzenie jest odpowiedzią na ostatnie tragiczne wydarzenia na Uniwersytecie Warszawskim i będzie poświęcone wymianie doświadczeń, a także zebraniu rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa na campusach uczelni w Polsce.
Swój udział potwierdzili m.in. minister spraw wewnętrznych Tomasz Siemoniak, komendant stołeczny policji inspektor Dariusz Walichnowski oraz rektorzy i przedstawiciele organizacji studenckich.
Uwaga – otwarte dla mediów będzie rozpoczęcie spotkania i przywitanie gości przez ministra Marcina Kulaska. Do rozmów z uczestnikami wydarzenia zapraszamy przed godz. 10:00.
Wstęp za okazaniem ważnej legitymacji prasowej.