Powrót

Petycja w sprawie wprowadzenia nowego przedmiotu „Fizyka życia” dla najzdolniejszych uczniów szkół wyższych o kierunku matematyczno-fizycznym lub medycyny oraz powołania placówki naukowej przy Polskiej Akademii Nauk (data złożenia: 28 kwietnia 2026 r.)

17.06.2026

Petycja została przekazana do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zgodnie z właściwością między innymi przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Senat Rzeczypospolitej Polskiej przekazał ją do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie postulatów zawartych w pkt. 17 i 18 petycji.

Materiały

Treść petycji
20260617​_petycja.pdf 1.00MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
17.06.2026 09:26 Piotr Zieliński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Paulina Szewczyk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Petycja w sprawie wprowadzenia nowego przedmiotu „Fizyka życia” dla najzdolniejszych uczniów szkół wyższych o kierunku matematyczno-fizycznym lub medycyny oraz powołania placówki naukowej przy Polskiej Akademii Nauk (data złożenia: 28 kwietnia 2026 r.) 2.0 23.06.2026 15:02 Piotr Zieliński
Petycja w sprawie wprowadzenia nowego przedmiotu „Fizyka życia” dla najzdolniejszych uczniów szkół wyższych o kierunku matematyczno-fizycznym lub medycyny oraz powołania placówki naukowej przy Polskiej Akademii Nauk (data złożenia: 28/04/2026) 1.0 17.06.2026 09:26 Piotr Zieliński

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}