Petycja w sprawie wprowadzenia nowego przedmiotu „Fizyka życia” dla najzdolniejszych uczniów szkół wyższych o kierunku matematyczno-fizycznym lub medycyny oraz powołania placówki naukowej przy Polskiej Akademii Nauk (data złożenia: 28 kwietnia 2026 r.)
17.06.2026
Petycja została przekazana do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zgodnie z właściwością między innymi przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Senat Rzeczypospolitej Polskiej przekazał ją do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie postulatów zawartych w pkt. 17 i 18 petycji.
Materiały
Treść petycji20260617_petycja.pdf 1.00MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 17.06.2026 09:26 Piotr Zieliński
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Paulina Szewczyk
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Petycja w sprawie wprowadzenia nowego przedmiotu „Fizyka życia” dla najzdolniejszych uczniów szkół wyższych o kierunku matematyczno-fizycznym lub medycyny oraz powołania placówki naukowej przy Polskiej Akademii Nauk (data złożenia: 28 kwietnia 2026 r.) | 2.0 | 23.06.2026 15:02 Piotr Zieliński |
| Petycja w sprawie wprowadzenia nowego przedmiotu „Fizyka życia” dla najzdolniejszych uczniów szkół wyższych o kierunku matematyczno-fizycznym lub medycyny oraz powołania placówki naukowej przy Polskiej Akademii Nauk (data złożenia: 28/04/2026) | 1.0 | 17.06.2026 09:26 Piotr Zieliński |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP