W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Serwis pstryk!

Serwis pstryk! to proste narzędzie umożliwiające znalezienie osób, które potrafią odpowiedzieć na zapotrzebowanie technologiczne lub naukowo-badawcze przedsiębiorców.

Szybki kontakt z brokerami innowacji

Serwis „pstryk!”umożliwia przedsiębiorcom zgłoszenie zapotrzebowania badawczo-naukowego lub technologicznego za pomocą jednego formularza wraz z preferowaną formą kontaktu. Następnie zgłoszenie, po wstępnej analizie w Ośrodku Przetwarzania Informacji PIB, zostaje przekazane do odpowiednich Centrów Transferu Technologii (CTT). Przedsiębiorca szybko i wygodnie może uzyskać kontakt do odpowiednich specjalistów – tzw. brokerów innowacji, którzy pomogą rozwiązać technologiczny problem, z którym się zmaga.

Celem pstryk!-a jest dostarczenie kontaktów do osób mogących odpowiedzieć na zapotrzebowanie przedsiębiorców w ciągu 24 godzin roboczych, co oszczędzi czas i pomoże zwiększy konkurencyjność.

Dodatkowe informacje

Materiały

Serwis "pstryk!"