W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zmiana w składzie Rady NCBR oraz Komitetu Sterującego do spraw badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa

23.02.2016

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego odwołał z funkcji członka Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Ewę Madej-Popiel, przedstawiciela ministra właściwego ds. środowiska – w związku ze złożoną rezygnacją i w dniu 22 lutego 2016 r. powołał w jej miejsce prof. Tadeusza Żarskiego. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego odwołał również z funkcji członka Rady NCBR płk. SG Mirosława Hakiela, przedstawiciela ministra właściwego do spraw wewnętrznych, z powodu złożonej rezygnacji i w dniu 22 lutego 2016 r. powołał w jego miejsce Andrzeja Jaremę. 

Ponadto Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego odwołał z funkcji członka Komitetu Sterującego do spraw badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa Jakuba Bednarka, przedstawiciela ministra właściwego do spraw wewnętrznych – w związku ze złożoną rezygnacją i w dniu 22 lutego 2016 r. powołał w jego miejsce Łukasza Kudlickiego.