W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolejny projekt z dofinansowaniem, czyli kolejny sukces Centrum Kompetencyjnego POPC Wsparcie

24.04.2019

28 projektów - za ponad 805 mln zł

Export Intelligence to 28. projekt, który zdobył dofinansowanie dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Informatyki – Centrum Kompetencyjnym POPC Wsparcie. Tę miłą wiadomość podało Centrum Projektów Polska Cyfrowa na swojej stronie internetowej. Informacja ta cieszy nas szczególnie, ponieważ projekt dotyczy działania 2.2 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Statystyka dotacji w tym działaniu pokazuje, że ubieganie się o te środki finansowe to trudne zadanie. 

Projekt Export Intelligence przygotowało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Po stronie Centrum Kompetencyjnego pracę nad projektem koordynowała nasza ekspertka ds. projektów IT – Anna Wolak.

Projektem zajmowaliśmy się kompleksowo. Opiniowaliśmy opis założeń projektu informatycznego kierowanego do Komitetu Rady Ministrów ds. Cyfryzacji. Później zweryfikowaliśmy architekturę IT rozwiązania i finanse projektu. A na końcu zrobiliśmy symulację jego oceny: sprawdziliśmy, czy spełni wszystkie kryteria konkursowe. I wspólnie odnieśliśmy wymierny sukces!

Gratulujemy całemu zespołowi projektowemu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Życzymy powodzenia w realizacji projektu. Pamiętajcie, że jesteśmy gotowi pomóc Wam również na tym etapie.

Dotychczas pomogliśmy zdobyć ponad  805 mln zł dofinansowania. Jesteśmy z tego dumni.