W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

 

UWAGA!!!

Proszę o korzystanie z dostępnej wyszukiwarki znajdującej na dole strony. Nowa wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie środków ochrony roślin przede wszystkim po uprawach i agrofagach ale także po substancji czynnej, rodzaju środka i zastosowań na uprawy małoobszarowe. Wyszukiwarka wyszukuje zapytania "dynamicznie", oznacza to, że po wpisaniu zapytań w odpowiednie pola, wyszukiwarka automatycznie będzie wyświetlała listę środków ochrony roślin zgodną z zapytaniami. Wyszukiwarka jest zaprojektowana głównie pod uprawy, dlatego na wyświetlonej liście mogą pojawiać się zwielokrotnione nazwy środków ochrony roślin.

Wyniki wyszukiwania proszę weryfikować z rejestrem środków ochrony roślin oraz etykietami środków ochrony roślin (linki poniżej).

Dla sprawdzenia terminu ważności środka ochrony roślin, posiadacza zezwolenia czy klasyfikacji, proszę o skorzystanie z Rejestru środków ochrony roślin oraz etykiet.

Materiały

Rejestr środków ochrony roślin
Etykiety środków ochrony roślin

 

Kontakt:

Departament Klimatu i Środowiska
Sekretariat: tel. 22 623 21 51; fax: 22 623 17 81
e-mail: sekretariat.KS@minrol.gov.pl

Rafał Lalik (w sprawie wyszukiwarki)
tel.: 22 623 21 32
e-mail: rafal.lalik@minrol.gov.pl

Materiały

Plik źródłowy wyszukiwarki środków ochrony roślin
Rejestr​_zastosowanie.xlsx 0.99MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
14.12.2020 17:21 Rafał Lalik
Pierwsza publikacja:
24.07.2019 10:46 Rafał Lalik