W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

 

UWAGA!!!

Proszę o korzystanie z dostępnej wyszukiwarki znajdującej na dole strony (Wyszukiwarka środków ochrony roślin - zastosowanie). Nowa wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie środków ochrony roślin przede wszystkim po uprawach i agrofagach ale także po substancji czynnej, rodzaju środka i zastosowań na uprawy małoobszarowe. Wyszukiwarka wyszukuje zapytania "dynamicznie", oznacza to, że po wpisaniu zapytań w odpowiednie pola, wyszukiwarka automatycznie będzie wyświetlała listę środków ochrony roślin zgodną z zapytaniami. Wyszukiwarka jest zaprojektowana głównie pod uprawy, dlatego na wyświetlonej liście mogą pojawiać się zwielokrotnione nazwy środków ochrony roślin.

Wyniki wyszukiwania proszę weryfikować z rejestrem środków ochrony roślin oraz etykietami środków ochrony roślin (linki poniżej).

Dla sprawdzenia terminu ważności środka ochrony roślin, posiadacza zezwolenia czy klasyfikacji, proszę o skorzystanie z Rejestru środków ochrony roślin oraz etykiet.

Udostępniozy został również "Plik źródłowy wyszukiwarki środków ochrony roślin" w formacie .xlsx, który umożliwia tworzenie zestawień.

UWAGA!

W związku z zakończeniem wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer przez Microsoft, strony portalu Gov.pl nie są z nią kompatybilne i niektóre funkcjonalności mogą nie działać prawidłowo.
Zalecamy korzystanie z innych przeglądarek w najnowszych wersjach: Chrome, Firefox, Opera, Edge i Safari zarówno w wersji desktop, jak i mobile.

Materiały

Rejestr środków ochrony roślin
Etykiety środków ochrony roślin

 

Kontakt:

Departament Hodowli i Ochrony Roślin
Sekretariat: tel. 22 623 21 51; fax: 22 623 17 81
e-mail: sekretariat.DHR@minrol.gov.pl

Rafał Lalik (w sprawie wyszukiwarki)
tel.: 22 623 21 32
e-mail: rafal.lalik@minrol.gov.pl

Materiały

Plik źródłowy wyszukiwarki środków ochrony roślin
Rejestr​_zastosowanie.xlsx 1.33MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
19.02.2024 16:21 Rafał Lalik
Pierwsza publikacja:
24.07.2019 10:46 Rafał Lalik
{"register":{"columns":[]}}