W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

 

UWAGA!!!

Proszę o korzystanie z wyszukiwarki ogólnie dostępnej na stronie internetowej Ministerstwa (pole na górze). Po wpisaniu szukanej uprawy oraz szukanego agrofaga (np pszenica ozima chaber bławatek) strona wyświetli listę wyszukanych kart środków ochrony roślin z danym zapytaniem. Poszczególne wyniki wyszukanych środków proszę otwierać w nowej karcie lub oknie przeglądarki internetowej, co pozwoli uniknąć ponownego wyszukiwania.

Wyszukiwarka środków ochrony roślin będzie wiąż modernizowana, niemniej jednak proszę weryfikować uzyskane informacje z rejestrem środków ochrony roślin oraz etykietami środków ochrony roślin (linki poniżej).

Materiały

Karty środków ochrony roślin
Rejestr środków ochrony roślin
Etykiety środków ochrony roślin

Ponadto na stronie dane.gov.pl są publikowane z „BAZY środków ochrony roślin” pliki w formacie CSV, które zawierają informacje między innymi o uprawach i szkodnikach.

Materiały

pliki CSV z dane.gov.pl

Kontakt:

Departament Hodowli i Ochrony Roślin
Sekretariat: tel. 22 623 21 51; fax: 22 623 17 81
e-mail: sekretariat.hor@minrol.gov.pl

Rafał Lalik
tel.: 22 623 21 32
e-mail: rafal.lalik@minrol.gov.pl

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
24.07.2019 10:46 Rafał Lalik
Pierwsza publikacja:
24.07.2019 10:46 Rafał Lalik