W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat w sprawie wydłużenia czasu trwania sesji jesiennej Państwowych Egzaminów Specjalizacyjnych w 2020 r. dla lekarzy i lekarzy dentystów

18.09.2020

Zgodnie z § 27 ust. 6 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 sierpnia 2020 r. w sprawie specjalizacji lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1566) w przypadkach uzasadnionych nadzwyczajnymi okolicznościami, w szczególności zagrażającymi życiu lub zdrowiu osób biorących udział w Państwowych Egzaminach Specjalizacyjnych (PES), minister właściwy do spraw zdrowia może wydłużyć czas trwania sesji egzaminacyjnej PES.

Z uwagi na przedłużenie sesji wiosennej PES w 2020 r. oraz przedłużenie terminu na składanie wniosków do PES w sesji jesiennej 2020 r., które nastąpiły w związku z trwającym stanem epidemii, w celu zapewnienia bezpiecznych warunków osobom biorącym udział w PES Minister Zdrowia wydłuża czas trwania sesji jesiennej PES w 2020 r. do dnia 31 grudnia 2020 r.

Materiały

Komunikat ws. wydłużenia sesji jesiennej PES
Komunikat​_ws​_wydłużenia​_sesji​_jesiennej​_PES.pdf 0.11MB