Komunikaty
-
24.06.2026Podmioty świadczące usługi stomatologiczne mogą ubiegać się o granty na realizację przedsięwzięcia grantowego w ramach projektu „Dostępna stomatologia”. Nabór wniosków właśnie się rozpoczął i potrwa do 17 lipca 2026 r. do godz. 14:00. To realna szansa na rozwój gabinetów oraz poprawę jakości i dostępności usług dla pacjentów ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami.