W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Od teraz w nocy, w weekendy i święta, czyli poza godzinami pracy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, otrzymasz profesjonalną pomoc medyczną przez telefon.

Wystarczy zadzwonić na Teleplatformę Pierwszego Kontaktu (w skrócie TPK) lub wypełnić  Formularz  

From now on, you can receive a professional medical assistance within the primary healthcare outside office hours, on holidays and weekends.

Just fill in the form in English and the medical staff of Teleplatform of First Contact (TPK) will contact you within 3 hours over the phone. 

See more   Form  

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

Jak TPK działa w przypadku kontaktu telefonicznego

W trakcie rozmowy z konsultantem zostanie przeprowadzony z Tobą wstępny wywiad, podczas którego zostaniesz zapytany o imię i nazwisko oraz numer PESEL. Następnie skontaktuje się z Tobą pielęgniarka i w razie potrzeby lekarz.

Jak TPK działa w przypadku wypełnienia formularza

Po wypełnieniu formularza w ciągu trzech godzin skontaktuje się z Tobą pielęgniarka i w razie potrzeby lekarz.

schemat

Z TPK możesz skorzystać w sytuacji:

  • nagłego zachorowania, poza godzinami pracy POZ,
  • nagłego pogorszenia stanu zdrowia, gdy nie ma objawów sugerujących stan bezpośredniego zagrożenia życia, a zastosowane środki lub leki dostępne bez recepty nie przyniosły spodziewanej poprawy,
  • gdy zachodzi obawa, że oczekiwanie na otwarcie przychodni POZ może znacząco niekorzystnie wpłynąć na Twój stan zdrowia.

Kontaktując się z TPK, otrzymasz poradę

  • pielęgniarki/położnej 
  • lekarską.

w formie telekonsultacji.

W ramach TPK uzyskasz:

  • poradę medyczną
  • e–receptę
  • e–skierowanie
  • e–zwolnienie.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZU Zdrowie SA z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług medycznych w ramach Teleplatformy Pierwszego Kontaktu. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w pod adresem Informacje o przetwarzaniu danych osobowych | Kim jesteśmy - PZU Zdrowie

Materiały

Plakat informacyjny (aktualizacja 25.10.2021)
tpk​_plakat​_A3a2510.pdf 20.61MB
{"register":{"columns":[]}}