W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Znamy szpitale, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych

14.12.2020

W tzw. szpitalach węzłowych, których jest w Polsce 509, będzie szczepiony personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.

Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego.

Szczepienia dla personelu medycznego i niemedycznego (w tzw. okresie „0”), zorganizują i przeprowadzą szpitale węzłowe (w każdym województwie), należące m.in. do sieci szpitali PSZ.

WAŻNE: Część szpitali zadeklarowało zaszczepienie tylko swojego personelu. Te szpitale nie są ujęte, jako szpitale węzłowe.

W szpitalach węzłowych zostanie zaszczepiony personel tych szpitali, ale także innych jednostek, w tym aptek.

Do 28 grudnia br. szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w konkretnym szpitalu węzłowym.

Materiały

Wykaz Szpitali Węzłowych
Wykaz​_szpitali​_węzłowych​_(styczeń​_2021).pdf 0.30MB
Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych.docx 0.01MB
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu obsługi, organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko COVID19
Informacja​_o​_przetwarzaniu​_danych​_osobowych​_w​_celu​_obsługi,​_organizacji​_i​_realizacji​_procesu​_szczepień​_przeciwko​_COVID19.pdf 0.11MB
{"register":{"columns":[]}}