W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Narada Kierowników Placówek i Konsulów Generalnych RP 2025

Narada Kierowników Placówek i Konsulów Generalnych RP 2025
2025-07-07 08:45
 

Hotel InterContinental, Warszawa Emilii Plater 49 UWAGA: Po tym terminie akredytacje nie będą przyjmowane.
  • KIEDY

    07 lipca 2025 (poniedziałek)

    godz 08:45

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Hotel InterContinental

    Warszawa Emilii Plater 49

    UWAGA: Po tym terminie akredytacje nie będą przyjmowane.

  • AKREDYTACJE MEDIÓW

    • zapisy od 24 czerwca 2025 (wtorek) godz. 11:15
    • zapisy do 25 czerwca 2025 (środa) godz. 14:00

Wydarzenie odbędzie się w hotelu InterContinental w Warszawie (ul. Emilii Plater 49). Gościem specjalnym tegorocznej Narady Kierowników Placówek Zagranicznych RP będzie Prezydent Mołdawii Maia Sandu.

Uprzejmie informujemy, że obecność przedstawicieli mediów przewiduje się wyłącznie podczas poniższych punktów Narady:

Poniedziałek 7 lipca br.:

    • Doorstep Ministra Radosława Sikorskiego dla dziennikarzy przed rozpoczęciem Narady Kierowników Placówek (ok. 8:45);
    • Konferencja prasowa Ministra Radosława Sikorskiego i Dyrektora Generalnego Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej Rafaela Grossiego (ok. 14:00).

Redakcje zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o dokonanie akredytacji w systemie PressRoom do 25 czerwca do godz. 14:00.

 

Wejście dziennikarzy odbędzie się:

  • Doorstep: godz. 07:45 – 08:30;
  • Konferencja prasowa: godz. 13:00 – 13:45.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń redakcji.

UWAGI:

  • Brak możliwości instalacji kablowej wozów transmisyjnych.
  • MSZ nie zapewnia tłumaczenia z języka angielskiego podczas konferencji prasowej.
{"register":{"columns":[]}}