W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odstąpienie od realizacji konkursu „Wolontariat polska pomoc 2020"

25.03.2020

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że z powodu epidemii wirusa COVID-19 nie odbędzie się tegoroczna edycja konkursu dotacyjnego „Wolontariat polska pomoc 2020”.

W związku z faktem, że na obecnym etapie rozwoju epidemii koronawirusa żadne miejsce na świecie nie jest wolne od ryzyka zakażenia się nim, a w niektórych regionach świata sytuacja zmienia się niezwykle dynamicznie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie uznaje za celowe organizowanie ww. konkursu, aby nie narażać zdrowia i życia polskich wolontariuszek i wolontariuszy.

Rok 2020 zostanie wykorzystany na ewaluację inicjatywy wolontariatu Polskiej pomocy. Czas ten pozwoli wygenerować nowe pomysły i dobrze zaplanować działania w 2021 roku, by następnie wysłać w świat grupę niezawodnych polskich obywateli chętnych nieść pomoc społeczeństwom w krajach rozwijających się.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.03.2020 11:46 Sebastian Indra
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sebastian Indra
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Odstąpienie od realizacji konkursu „Wolontariat polska pomoc 2020" 1.0 25.03.2020 11:46 Sebastian Indra

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP