W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Aktualności

zobacz wszystkie

Call To Action 1

Poznaj podręcznik użytkownika EZD RP

Udostępniliśmy zestaw materiałów edukacyjnych, które umożliwiają samodzielną naukę z zakresu używania systemu i administrowania nim. Szczegółowo opracowana instrukcja obsługi została przygotowana z wykorzystaniem Biura EZD RP – wirtualnego podmiotu, w którym odzwierciedlono strukturę urzędu i role pracowników. Z kolei filmy instruktażowe w zwięzły sposób przedstawiają sposób realizacji najważniejszych czynności w systemie. Polecamy, wystarczy kliknąć!
Podręcznik EZD RP Filmy instruktażowe

Call To Action

Dołącz do zespołu EZD RP

Szukamy specjalistów ds. wsparcia merytorycznego oraz wsparcia technicznego. Jeżeli masz doświadczenie w pracy w administracji publicznej, znasz zasady elektronicznego zarządzania dokumentacją, posiadasz umiejętność organizacji szkoleń oraz prowadzenia spotkań w trybie stacjonarnym i online, masz prawo jazdy i gotowość do odbywania podróży służbowych (delegacje krajowe) – to czekamy właśnie na Ciebie! Możliwość pracy w trybie hybrydowym i zdalnym.
Dział merytoryczny Dział techniczny

Kierownictwo

zobacz wszystkie
{"register":{"columns":[]}}