W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Fundusze Europejskie

Skorzystaj z Funduszy Europejskich

Informacje o wszystkich możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm lub instytucji znajdziesz na Portalu Funduszy Europejskich www.FunduszeEuropejskie.gov.pl.

Kluczowym elementem Portalu Funduszy Europejskich jest Wyszukiwarka Dotacji 2014-2020 https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/wyszukiwarka/, w której sukcesywnie pojawiają się informacje o możliwościach uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich (m.in. dotacje, projekty dla osób fizycznych). Dzięki intuicyjnym filtrom użytkownik w łatwy i szybki sposób może odnaleźć interesujące go źródło finansowania, Wyszukiwarka jest adresowana głównie do osób nie korzystających wcześniej z Funduszy Europejskich i niezaznajomionych z tematyką unijną.   

Zobacz, jak działa nasza Wyszukiwarka https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/skorzystaj/skorzystaj-z-wyszukiwarki-dotacji/

O możliwości dofinansowania lub udziału w projekcie możesz również bezpłatnie zapytać w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/
 

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
26.04.2019 12:13 Emilia Chmiel
Pierwsza publikacja:
26.04.2019 12:13 Emilia Chmiel
{"register":{"columns":[]}}