W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Co robimy

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat działań Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W tym dziale publikujemy podstawowe informacje o funduszach europejskich, wsparciu przedsiębiorczości, bezpieczeństwie gospodarczym i polityce rozwoju kraju.

4 lata inwestycji i rozwoju. Jest strategia, są efekty

To publikacja, w której podsumowujemy cztery lata pracy rządu w zakresie inwestycji i rozwoju. Za pomocą liczb udowadniamy, że Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju przynosi efekty, na przykład w postaci wzrostu gospodarczego, który w 2018 roku wyniósł 5,1%. Dla porównania w 2015 roku wskaźnik ten był na poziomie 3,8%.

Folder to przede wszystkim podsumowanie najważniejszych osiągnięć Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Wśród nich można wymienić między innymi sprawne zarządzanie funduszami unijnymi i polityką spójności, a także koordynację wielu programów społeczno-gospodarczych, w tym Pakietu dla Miast Średnich, programów Dostępność Plus i Mieszkanie Plus, programów dla Śląska i dla Bieszczad czy programu Mosty dla Regionów i Funduszu Dróg Samorządowych.

Czytelników zapraszamy w podróż w czasie, którą ułatwia chronologiczne ułożenie kolejnych najważniejszych wydarzeń z działalności ministerstwa. Warto zajrzeć też do ostatniego rozdziału, gdzie można się przekonać, że praca w ministerstwie to nie tylko ciasno zawiązany krawat.

Publikacja został przygotowana również w wersji dostępnej dla osób niewidzących i słabo widzących.

 

Materiały

4 lata inwestycji i rozwoju. Jest strategia, są efekty
4​_lata​_MIiR​_plik​_dostępny.pdf 6.85MB

Zdjęcia (1)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
03.12.2019 15:56 Magdalena Gawlas
Pierwsza publikacja:
21.12.2018 16:45 Magdalena Gawlas