W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konkurs na projekt maskotki WUF11

22.09.2021

Interesujesz się grafiką, masz pomiędzy 16 a 25 lat i głowę pełną pomysłów? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Rusza konkurs, w którym do wygrania jest 15 tysięcy złotych oraz udział w największej światowej imprezie poświęconej tematyce miast.

Razem z ONZ i Miastem Katowice pracujemy nad organizacją gigantycznego, międzynarodowego wydarzenia – Światowego Forum Miejskiego, które odbędzie się w czerwcu 2022 roku. Chcemy, aby młodzi ludzie współtworzyli z nami tę imprezę. Dlatego ogłaszamy konkurs dla uczniów na projekt graficzny maskotki WUF11

– mówi Małgorzata Jarosińska-Jedynak pełnomocnik rządu ds. przygotowania Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w 2022 roku.

Aby wziąć udział w konkursie zaprojektuj i nazwij maskotkę promującą WUF11. Pamiętaj, musi ona nawiązywać do tematyki Światowego Forum Miejskiego. Następnie prześlij do nas swoją pracę na adres: promocja@mfipr.gov.pl. Masz czas do 31 października. Nie zwlekaj, jeśli wygrasz, Twoją pracę zobaczą tysiące, a może nawet setki tysięcy osób!

Regulamin konkursu znajdziesz poniżej.

Światowe Forum Miejskie jest organizowane cyklicznie co 2 lata od 2002 roku. 11. sesja odbędzie się w Katowicach 26-30 czerwca 2022 roku. Organizatorem wydarzenia pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych, jest UN-Habitat, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miasto Katowice. Po raz pierwszy w dwudziestoletniej historii impreza odbędzie się w Europie Środkowej. Gospodarzami poprzednich edycji WUF były Nairobi, Barcelona, Vancouver, Nanjing, Rio de Janeiro, Neapol, Medellin, Kuala Lumpur i Abu Zabi.

WUF to największa i najważniejsza konferencja poświęcona tworzeniu i realizacji polityk miejskich na świecie. Jej celem jest doskonalenie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich poprzez otwartą debatę. Wydarzenie jest okazją do wymiany dobrych praktyk oraz dzielenia się zdobytymi doświadczeniami. W efekcie powstają rekomendacje dla polityki miejskiej i rozwoju regionalnego dla rządów, regionów i miast.

Organizator informuje, że w związku z bardzo dużą liczbą prac zgłoszonych na konkurs, na podstawie § 10. pkt 1 Regulaminu Konkursu na wykonanie projektu maskotki XI sesji Światowego Forum Miejskiego – WUF11, zmianie uległ § 8. pkt 5 Regulaminu. Otrzymuje on następujące brzmienie: Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do 13.12.2021 r. przez opublikowanie zwycięskiej pracy konkursowej i informacji o zwycięzcy na profilach prowadzonych przez Organizatora Konkursu: m.in. na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz na stronie internetowej WUF11. Zostanie zamieszczona tam również informacja o ewentualnych wyróżnieniach. Zwycięzca Konkursu i osoby wyróżnione zostaną dodatkowo powiadomione drogą elektroniczną (e-mail).

Kapituła Konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych w „Konkursie na wykonanie projektu maskotki XI sesji Światowego Forum Miejskiego – WUF11” i na podstawie §10 pkt 2 Regulaminu Konkursu zdecydowała o niewyłonieniu jego zwycięzcy. 

Materiały

Regulamin konkursu na projekt maskotki WUF11
Regulamin​_Konkursu​_na​_projekt​_maskotki​_WUF11.pdf 0.32MB
NOWY Regulamin konkursu na projekt maskotki WUF11
Regulamin​_Maskotka​_WUF11​_nowy.pdf 0.32MB
Załącznik nr 1
Załącznik​_nr​_1.pdf 0.33MB
Załącznik nr 2
Załącznik​_nr​_2.pdf 0.36MB
Załącznik nr 3
Załącznik​_nr​_3.pdf 0.36MB
Załącznik nr 4
Załącznik​_nr​_4.pdf 0.36MB

Wideo

{"register":{"columns":[]}}