W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ułatwiamy stosowanie specustawy funduszowej – przedstawiamy interpretacje prawne najważniejszych rozwiązań

06.07.2020

Nasi eksperci opracowali praktyczny poradnik, który ułatwi beneficjentom, wnioskodawcom i instytucjom, jak najlepsze wykorzystania przepisów specustawy funduszowej, aby szybko i skutecznie zniwelować skutki pandemii oraz pomyślnie zakończyć wdrożenie perspektywy finansowej 2014-2020.

Napis na graficie: Funduszowy Pakiet Antykryzysowy, ułatwiamy stosowanie specustawy funduszowej - mamy zbiór interpretacji. Obok zdjęcie dłoni męskiej wskazującej palcem ikonę Temidy. Na dole ikonki Facebooka oraz Twittera, logotypy Funduszy Europejskich i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, flaga Polski.

Opracowanie zawiera aktualne analizy prawne istotnych rozwiązań praz praktyczne wskazówki ułatwiające ich zastosowanie w poszczególnych projektach.

Materiały

Zbiór interpretacji przepisów specustawy funduszowej
Aktualizacja​_Zbiór​_interpretacji​_specustawa​_funduszowa​_lipiec​_06​_07​_20.pdf 1.47MB
Ustawa z dnia 3 kwietnia 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19 w 2020 r.
{"register":{"columns":[]}}