W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zgłoś innowacyjny samorząd

02.12.2019

Promocja kreatywnych i innowacyjnych samorządów, a także inspiracja pozostałych jednostek samorządowych do podejmowania działań na rzecz innowacyjności - to najważniejsze cele konkursu "Innowacyjny samorząd". Oczekujemy na zgłoszenia innowacji, które mogą mieć różny charakter, w tym np. technologiczny, procesowy, ekologiczny, społeczny.

grafika z napisem Innowacyjny samorząd - zgłoś do 24 stycznia 2020 r., obok obraz - żarówka, która eksploduje - symbol wielu innowacji

Głównymi kryteriami oceny w konkursie będą nowatorstwo w skali kraju oraz efektywność zastosowanych rozwiązań.

Zgłoszenia w konkursie można przesyłać do 24 stycznia 2020 r. za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej: https://innowacyjnysamorzad.pap.pl/wez-udzial-w-konkursie/.

Zwycięzców konkursu "Innowacyjny samorząd" ogłosimy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 26 lutego 2020 r. w Sali pod Kopułą w siedzibie ministerstwa w Warszawie.

Przy organizacji konkursu "Innowacyjny samorząd" Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej współpracuje z Serwisem Samorządowym Polskiej Agencji Prasowej.

Materiały

Weź udział w konkursie - regulamin i formularz zgłoszeniowy