W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ankieta dla uczestników łańcucha dostaw żywności dotycząca wpływu pandemii COVID-19

Wspólne Centrum Badawcze Komisji Europejskiej prowadzi badania nad wpływem pandemii COVID-19 na podmioty w łańcuchu dostaw produktów rolno-spożywczych Unii Europejskiej.

Model cząsteczki koronawirusa

Celem badania jest zebranie danych dotyczących elastyczności działań, pojawiających się barier i sposobów reagowania podmiotów gospodarczych na pandemię COVID-19 na wszystkich etapach łańcucha. 
Ankiety znajdują się pod poniższymi linkami:
Ankieta dla rolników i przedsiębiorstw działających na poszczególnych etapach łańcucha żywnościowego.   
Ankieta skierowana do organizacji, związków i stowarzyszeń reprezentujących interesy takich rolników i firm łańcucha żywnościowego.
Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako poufne. Będą one wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych i będą publikowane wyłącznie w formie podsumowania.
Zachęcamy do wypełnienia ankiet - Państwa odpowiedzi mogą pomóc w dostarczeniu odpowiednich danych, mających wpływ na kształtowanie dalszej polityki UE. Kwestionariusz jest dostępny do 30 listopada 2020 roku.