W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Główny Inspektor JHARS objął patronatem FoodFakty Summit 2021

Grafika składa się z ośmiu różnokolorowych zdjęć osób w różnym wieku, rożnej płci i narodowości. Każda z nich jest uśmiechnięta i trzyma inny produkt spożywczy: owoce, warzywa, jajka i rośliny uprawne. Na pierwszym planie napis: World Food Day. Our actions are our future.

FoodFakty Summit 2021 to cykl eFORUM poświęcony obecnym i przyszłym wyzwaniom branży spożywczej organizowany przez portal FoodFakty w ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Żywności 2021 przypadającego na 16 października. Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

FoodFakty Summit 2021 będzie obywać się od 19 do 28 października 2021 roku w formie 4 tematycznych webinariów poświęconych następującym zagadnieniom:

  • Działania przemysłu spożywczego w ramach zrównoważonego rozwoju;
  • Rewolucja opakowaniowa i jej wpływ na środowisko i branżę;
  • Niepożądane pozostałości w żywności, kryzysy i ryzyko dla bezpieczeństwa konsumentów;
  • Prawo Żywnościowe – zmiany i perspektywy.

Wśród licznych prelegentów prezentacje wygłoszą pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej Głównego Inspektoratu JHARS. Wystąpienia będą dotyczyć unijnego kodeksu postępowania w zakresie odpowiedzialnych praktyk dotyczących żywności i wprowadzania jej do obrotu, a także prac komitetów Komisji Kodeksu Żywnościowego FAO/WHO zajmujących się takimi zagadnieniami jak zanieczyszczenia żywności, pozostałości pestycydów i pozostałości leków weterynaryjnych w żywności. 
Udział w powyższym wydarzeniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa można zgłosić poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na podstronie wybranego webinarium, do czego serdecznie Państwa zachęcamy.

Więcej informacji na temat programu FoodFakty Summit 2021 oraz samego Światowego Dnia Żywności znajdą Państwo odpowiednio na stronach internetowych FoodFakty oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa FAO.

Zachęcamy także do śledzenia naszych aktualności.

{"register":{"columns":[]}}