W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Poradnik dla przedsiębiorcy - Zasady współpracy z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 roku

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii (MRPIT) we współpracy z ekspertami właściwych urzędów administracji publicznej, w tym Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, opracowało „Zasady współpracy z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 r. Poradnik dla przedsiębiorcy”.

Na blacie znajduje się otwarta książka.

Publikacja ma na celu wsparcie i promocję niezbędnych przygotowań przedsiębiorców do nieuniknionych zmian, które pojawią się po zakończeniu okresu przejściowego - 1 stycznia 2021 roku - bez względu na wynik trwających negocjacji w sprawie warunków przyszłej współpracy pomiędzy Unią Europejską a Wielką Brytanią. W opracowaniu uwzględnione zostały najistotniejsze kwestie, ale i różne aspekty prowadzonej działalności istotne dla przedsiębiorcy.
Poradnik dla przedsiębiorców zawiera aktywne odniesienia (linki) do stron, na których znaleźć można dodatkowe informacje. Stanowi także mapę do poszukiwania bardziej szczegółowych tematycznie i stale aktualizowanych danych. 
Poradnik dla przedsiębiorców znajduje się również na stronie internetowej Inspekcji w zakładce BREXIT.