W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zaproszenie na warsztaty dotyczące funkcjonowania portalu Access2Markets

04.05.2021

Access2Markets to kompleksowy portal przeznaczony dla mniejszych firm, umożliwiający szybkie uzyskanie informacji o warunkach handlowych dotyczących importu do Unii Europejskiej i eksportu na ponad 120 rynków zagranicznych.

Na zdjęciu znajduje się kontenerowiec oraz napis na nim: przybył, nad kontenerowcem napis: Access2Markets Twój punkt dostępu do unijnych informacji handlowych. Na dole pod zdjęciem: w prawy rogu logo Komisji Europejskiej, w lewy roku napis: #Access2Markets #EUTrade.

Portal dostarcza informacji we wszystkich oficjalnych językach UE o wybranych produktach oraz umowach handlowych UE,
a także poradniki czy filmy instruktażowe.

Komisja Europejska zaprasza na spotkanie on-line przedsiębiorców, którzy chcą wejść na nowe rynki korzystając z możliwości, jakie dają umowy i porozumienia zawarte przez Unię Europejską. 
Warsztaty prezentujące możliwości wykorzystania platformy Access2Markets odbędą się 12 maja 2021 roku. W programie szkolenia przewidziano prezentację funkcjonalności portalu, a także wirtualne ćwiczenia z użyciem nowego narzędzia do oceny reguł pochodzenia produktu - ROSA (Rules of Origin Self-Assessment). Szkolenie zostanie udostępnione uczestnikom również w formie nagrania wraz z prezentacją PowerPoint i innymi tematycznymi materiałami.

Rejestracja na warsztaty jest możliwa do 10 maja 2021 roku poprzez wypełnienie formularza. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim. O przyznaniu miejsca na szkoleniu decyduje termin rejestracji. Zachęcamy do udziału w warsztatach i do przekazania zaproszenia Państwa współpracownikom i innym potencjalnie zainteresowanym.