W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ćwiczenia SGPR "Łódź"

28.09.2021

Strażacy w pomarańczowych kombinezonach, czerwonych kaskach stojący w kręgu spoglądają na kartkę zawierającą informację o planowanych ćwiczeniach

W dniach 20-24.09.2021 r. odbyły się ćwiczenia poligonowe Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej "Łódź". Obiektem, który posłużył grupie jako teren poligonowy był opuszczony Ośrodek Wypoczynkowy "Lucień" w Miałkówku koło Gostynina. Podczas ćwiczeń udało się wykonać szereg założeń złożonych z elementów poszukiwania, zarówno z udziałem psów jak i sprzętu, a także doskonalić działania grupy pod kątem ratownictwa wysokościowego, technicznego oraz medycznego. W ćwiczeniach udział wzięły także trzy jednostki OSP z województwa łódzkiego:  Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź - Jędrzejów, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Justynów oraz OSP Nowe Złotno.

{"register":{"columns":[]}}