W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Pilnie potrzebna pomoc

23.02.2021

Na zdjęciu grupa strażaków w tle samochód ratowniczo-gaśniczy

Pilnie potrzebna pomoc!

Nasza koleżanka Emilia Jadczak (OSP Mikołajew – Fundacja Mała Straż) pilnie potrzebuje pomocy. Jest poważnie chora, a jedyną deską ratunku jest dla niej przeszczep szpiku kostnego. Dlatego zachęcamy do zgłaszania się do Ośrodka Dawców Szpiku Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi (Budynek C5 ul. Pomorska, tel. 42 675-73-88)

Sprawa jest bardzo pilna i wymaga natychmiastowej reakcji.

Emilia jest mamą czwórki dzieci. Pełną radości i uśmiechniętą osobą, która bardzo dużą część swojego życia bezinteresownie poświęciła innym. Jest założycielką Fundacji Mała Straż, której głównym zadaniem była pomoc małym ofiarom pożarów, poszkodowanym dzieciom i młodzieży.

Zawsze gdy ktoś potrzebował pomocy stała na Straży pełna empatii i gotowości do działania, szczególnie kiedy pomocy potrzebowali najbardziej bezbronni. Niestety teraz to Emilia potrzebuje naszego wsparcia. Mimo, iż bardzo długo broniła się przed pomocą dla siebie samej to przyszedł czas na rewanż.

 

Tekst: mł. kpt. Łukasz Górczyński KM PSP w Łodzi

Zdjęcie: Mikołaj Zacharow