W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Groźny wypadek na Al. Jana Pawła II

20.02.2021

Na zdjęciu rozbite auto, trzech strażaków, w tle samochód pożarniczy

20 lutego br. około godziny 18:30 doszło do groźnego wypadku na Al. Jana Pawła II. W zdarzeniu, w którym brało udział siedem samochodów osobowych, rannych zostało pięć osób w tym dwie ciężko. Najbardziej poszkodowane zostały osoby podróżujące samochodem marki bmw. Siła uderzenia była tak ogromna, że kierowca bmw został wyrzucony na zewnątrz pojazdu natomiast ewakuacja pasażerki z rozbitego auta wymagała użycia narzędzi hydraulicznych. W wyniku zdarzenia droga krajowa nr 91 była zablokowana przez kilka godzin. W działaniach udział brało 21 strażaków, ześć zespołów ratownictwa medycznego oraz Policja.

To kolejne w ostatnich dniach zdarzenie drogowe z udziałem kilku samochodów. 16 lutego br. do zdarzenia z udziałem pięciu samochodów osobowych doszło na Al. Mickiewicza. Wówczas poszkodowane zostały dwie osoby.

Zdjęcia (2)