W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Tragiczny wypadek na Al. Palki. Nie żyje motocyklista

08.09.2021

Pas zieleni rozgraniczający jezdnie na Al. Palki. Na jezdni po lewej stronie karetka pogotowia oraz radiowóz policyjny. Na jezdni po prawej stronie parawan osłaniający miejsce wypadku

7 września br. w godzinach południowych doszło do tragicznego wypadku na skrzyżowaniu al. Palki i ul. Pankiewicza, w którym zginął 31-letni motocyklista. Kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym, który wyjechał z ul. Pankiewicza. Motocyklista został z dużą siłą wyrzucony z pojazdu. Upadł najpierw na pas zieleni, a potem na jezdnię, po której przemieszczały się pojazdy jadące w przeciwnym kierunku. Tam 31-latek został uderzony przez jeszcze jeden pojazd. Motocyklista odniósł bardzo poważne obrażenia wewnętrzne i mimo wykonywanej na miejscu reanimacji nie udało się go uratować.