W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komisja Ewaluacji Nauki

Do podstawowych zadań Komisji Ewaluacji Nauki należy przeprowadzanie ewaluacji jakości działalności naukowej, przygotowanie projektów wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe oraz wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych; przedstawianie ministrowi propozycji kategorii naukowych dla podmiotów poddanych ewaluacji; sporządzanie opinii i ocen w sprawach określonych przez ministra lub z własnej inicjatywy; ewaluacja jakości kształcenia w szkole doktorskiej; sporządzanie analiz w zakresie ewaluacji jakości działalności naukowej i jakości kształcenia w szkołach doktorskich, a także współpraca z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami zajmującymi się ewaluacją jakości działalności naukowej.

e-mail Komisji Ewaluacji Nauki: KEN@nauka.gov.pl

Skład Komisji Ewaluacji Nauki w kadencji 2019-2022

członkowie:

Materiały

Zarządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie powołania Komisji Ewaluacji Nauki (Dz. Urz. poz. 29)
Protokoły z posiedzeń Komisji Ewaluacji Nauki - BIP MNiSW