W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót
Polska Cyfrowa Zintegrowany System Usług dla Nauki UE Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Konferencja „Zintegrowany system usług dla nauki – etap I”

14 czerwca 2016 r. w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca projekt „Zintegrowany system usług dla nauki – etap I” (ZSUN I), realizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w partnerstwie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji PIB, w ramach działania 2.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Celem konferencji było zaprezentowanie wizji i koncepcji projektu ZSUN I (następcy obecnie funkcjonującego Systemu OSF „Obsługa Strumieni Finansowania”), ze szczególnym uwzględnieniem elektronicznych usług dla nauki, które zostaną stworzone i udostępnione dla środowiska naukowego. Ponadto konferencja miała służyć poinformowaniu potencjalnych użytkowników systemu ZSUN I o horyzoncie czasowym projektu i korzyściach wynikających z jego realizacji. W trakcie konferencji odbyła się dyskusja i wymiana opinii potencjalnych użytkowników oraz przedstawicieli MNiSW i OPI PIB dotycząca ZSUN I.

Poniżej zamieszczamy materiały prezentowane podczas konferencji.

Materiały

Konferencja ZSUN - prezentacja nr 1
Konferencja​_ZSUN​_-​_prezentacja​_nr​_1.pdf 1.36MB
Konferencja ZSUN - prezentacja nr 2
Konferencja​_ZSUN​_-​_prezentacja​_nr​_2.pdf 0.36MB
Konferencja ZSUN - prezentacja nr 3
Konferencja​_ZSUN​_-​_prezentacja​_nr​_3.pdf 0.58MB
Konferencja ZSUN - prezentacja nr 4
Konferencja​_ZSUN​_-​_prezentacja​_nr​_4.pdf 0.37MB
Konferencja ZSUN - agenda
Konferencja​_ZSUN​_-​_agenda.pdf 0.07MB