W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ogłoszenie wyników I etapu konkursu w ramach III edycji programu „Doktorat wdrożeniowy”, ogłoszonego komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa wyższego z dnia 29 maja 2019 r. o ustanowieniu programu i naborze wniosków

02.08.2019

W ramach tegorocznej, III edycji zostało złożonych 61 wniosków. W module „Doktorat wdrożeniowy I” zostały złożone - 52 wnioski z łączną liczbą planowanych kandydatów do programu 449 osób natomiast w module „Doktorat wdrożeniowy II w zakresie sztucznej inteligencji” zostało złożonych 9 wniosków z łączną liczbą planowanych kandydatów do programu 36 osób.

Wnioski zostały ocenione pod względem formalnym przez Ministra NiSW i merytorycznym przez Zespół doradczy do spraw oceny wniosków i raportów w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy” powołany przez Ministra NiSW.

W ramach modułu „Doktorat wdrożeniowy I” ocenę pozytywną otrzymało 48 wniosków z 376 kandydatami, pozostałe 4 wnioski otrzymało ocenę negatywną. Natomiast w module „Doktorat wdrożeniowy II w zakresie sztucznej inteligencji” ocenę pozytywną otrzymało 8 wniosków z 30 kandydatami, 1 wniosek otrzymał ocenę negatywną.

Informacje o zakwalifikowaniu i niezakwalifikowaniu do programu „Doktorat wdrożeniowy”, wnioskodawcy otrzymają po 12 sierpnia 2019 r.

Materiały

Lista wnioskodawców wraz z liczbą przyznanych miejsc w ramach III edycji programu „Doktorat wdrożeniowy”
20190802​_Lista​_wnioskodawców​_III​_edycja​_DW​_01​_08​_19​_r.pdf 0.06MB