W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Praktyki uczelni w czasie pandemii koronawirusa – wydłużenie terminu zbierania opisów do 31 lipca 2020 r.

13.07.2020

Grupa robocza ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni zbiera opisy działań uczelni do tegorocznej edycji Katalogu Dobrych Praktyk Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. W bieżącym roku planujemy wydanie specjalne poświęcone działaniom uczelni w czasie pandemii koronawirusa w Polsce.

Długopis, leżący na notatniku, który z kolei leży na klawiaturze laptopa

Zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza.

Termin zgłaszania opisów praktyk został wydłużony do 31 lipca 2020 r. Maksymalnie można złożyć 5 najciekawszych praktyk podejmowanych przez Państwa uczelnie w różnych kategoriach działań:

  • Działania edukacyjne
  • Wsparcie sprzętowe i środki ochrony
  • Wsparcie psychologiczne
  • Pomoc materialna
  • Działania komunikacyjno-informacyjne
  • Działania naukowe
  • Wolontariat

Dla ułatwienia procesu zbierania informacji o praktyce z uczelni oraz akceptacji opisów załączamy formularz opisu praktyki w wersji WORD, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie pytania z formularza. Ostateczny opis praktyki prosimy zgłaszać za pomocą formularza elektronicznego.

Więcej informacji na temat inicjatyw oraz innych prac Grupy roboczej znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego od początku aktywnie wspiera działania Grupy roboczej. W 2020 r. przedstawiciele MNiSW współkoordynują prace Grupy.

Materiały

Grupa robocza do spraw Społecznej Odpowiedzialności Uczelni