W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót
Polska Cyfrowa Zintegrowany System Usług dla Nauki UE Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Zaproszenie do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu pn. „Zintegrowany system usług dla nauki – etap I”

18.01.2019

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym, partnerem w realizacji projektu, zaprasza do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu pn. „Zintegrowany system usług dla nauki – etap I” (ZSUN I).

Celem konferencji jest przedstawienie efektów realizacji projektu ZSUN I (następcy obecnie funkcjonującego Systemu OSF „Obsługa Strumieni Finansowania”) ze szczególnym uwzględnieniem elektronicznych usług dla nauki, które zostały stworzone i udostępnione dla środowiska naukowego. Ponadto, konferencja będzie służyć poinformowaniu potencjalnych użytkowników systemu ZSUN o korzyściach wynikających z jego realizacji. W trakcie konferencji możliwa będzie również dyskusja na temat planów MNiSW w zakresie ZSUN.

Konferencja odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w Warszawie, w godzinach 11.00 – 15.00, w Centrum Konferencyjne NIMBUS przy Al. Jerozolimskich 98.

Uwaga. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń udziału w konferencji za pomocą formularza rejestracyjnego.

Materiały

Formularz rejestracyjny - link
Agenda konferencji podsumowującej ZSUN
Agenda​_konferencji​_podsumowującej​_ZSUN.pdf 0.40MB
Prezentacja MNiSW
Prezentacja​_MNISW.pdf 0.64MB
Prezentacja NCN
Prezentacja​_NCN.pdf 5.58MB
Prezentacja OPI
Prezentacja​_OPI.pdf 6.17MB