Powrót

Petycja z 23 czerwca 2026 r. o przyznanie prawa do korzystania poza kolejnością pacjentom chorującym na cukrzycę

24.06.2026

Materiały

Petycja z dnia 23 czerwca 2026 r o przyznanie prawa do korzystania poza kolejnością pacjentów chorujących na cukrzycę
Petycja​_z​_dnia​_23​_czerwca​_2026​_r​_o​_przyznanie​_prawa​_do​_korzystania​_poza​_kolejnością​_pacjentów​_chorujących​_na​_cukrzycę.pdf 0.03MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
24.06.2026 14:19 Joanna Sędek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Joanna Sędek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Petycja z 23 czerwca 2026 r. o przyznanie prawa do korzystania poza kolejnością pacjentom chorującym na cukrzycę 1.0 24.06.2026 14:19 Joanna Sędek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}