Petycja z 23 czerwca 2026 r. o przyznanie prawa do korzystania poza kolejnością pacjentom chorującym na cukrzycę
24.06.2026
Materiały
Petycja z dnia 23 czerwca 2026 r o przyznanie prawa do korzystania poza kolejnością pacjentów chorujących na cukrzycęPetycja_z_dnia_23_czerwca_2026_r_o_przyznanie_prawa_do_korzystania_poza_kolejnością_pacjentów_chorujących_na_cukrzycę.pdf 0.03MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 24.06.2026 14:19 Joanna Sędek
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Joanna Sędek
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Petycja z 23 czerwca 2026 r. o przyznanie prawa do korzystania poza kolejnością pacjentom chorującym na cukrzycę | 1.0 | 24.06.2026 14:19 Joanna Sędek |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP