W trosce o prawa kobiet - nowe standardy organizacyjne opieki okołoporodowej

Minister zdrowia Łukasz Szumowski wraz z wiceminister Józefą Szczurek-Żelazko przedstawili dziś propozycje nowych standardów okołoporodowych.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski wraz z wiceminister Józefą Szczurek-Żelazko przedstawili dziś propozycje nowych standardów okołoporodowych, których projekt w randze rozporządzenia jest aktualnie przygotowywany. W spotkaniu z mediami wzięli udział także eksperci: prof. Ewa Helwich – konsultant krajowy w dziedzinie neonatologii, prof. Krzysztof Czajkowski – konsultant krajowy w dziedzinie położnictwa i ginekologii i Ewa Janiuk – położna,  wiceprezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej zostanie przekazany do konsultacji publicznych w najbliższym czasie.

Szczegóły znajdują się w załączonej niżej prezentacji.

Prezentacja - Nowe standardy opieki okołoporodowej Pobierz plik: pdf Prezentacja - Nowe standardy opieki okołoporodowej

Rozmiar : 0.61MB

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej
W spotkaniu z mediami wzięli udział także eksperci: prof. Ewa Helwich – konsultant krajowy w dziedzinie neonatologii, prof. Krzysztof Czajkowski – konsultant krajowy w dziedzinie położnictwa i ginekologii i Ewa Janiuk – położna, wiceprezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.
Zobacz więcej

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 12.04.2018 13:20
Osoba publikująca: Rafał Babraj
Zmodyfikowano: 12.04.2018 13:20
Osoba modyfikująca: Rafał Babraj