W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zgłoś pracowników na szczepienia w miejscu pracy

23.06.2021

Szczepienia

Jesteś przedsiębiorcą? Zgłoś swoich pracowników i ich rodziny na szczepienie przeciw SARS-CoV-19. Wejdź na stronę:https://www.gov.pl/web/gov/zglos-pracownikow-na-szczepienia-w-miejscu-pracy i wypełnij formularz.

Kto może skorzystać

Wszystkie przedsiębiorstwa, których pracownicy chcieliby się zaszczepić. Nie ma znaczenia, ilu pracowników jest zainteresowanych szczepieniami i jaki jest to odsetek pracowników zatrudnionych w danym przedsiębiorstwie. Zakład pracy może zgłosić następujące osoby:

  • pracowników zakładów pracy,
  • osoby współpracujące (zatrudnione na umowę cywilnoprawną lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą),
  • członków rodzin powyżej wymienionych osób. 

Jak to działa

  1. Wypełnij formularz w imieniu przedsiębiorstwa, które chce zgłosić swoich pracowników na szczepienia.
  2. Aplikacja wskaże ci punkty szczepień lub mobilne jednostki szczepień (MJS), które zajmują się szczepieniami dla przedsiębiorstw w wybranym przez ciebie powiecie.
  3. Do wszystkich tych punktów może zostać wysłany e-mail z informacją o przedsiębiorstwie i liczbie pracowników, którzy chcą się zaszczepić. Nie musisz wysyłać wiadomości do wszystkich punktów, możesz wybrać te, które cię interesują.
  4. Punkt szczepień skontaktuje się z tobą po otrzymaniu e-maila. Jeżeli w twoim powiecie nie ma punktu szczepień, który szczepi pracowników przedsiębiorstw, lub wybrany punkt nie odezwie się do ciebie w ciągu jednego dnia roboczego, punkt szczepień wskaże ci konsultant Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. 
{"register":{"columns":[]}}