W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

eWniosekPlus

eWniosekPlus

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że aplikacja eWniosekPlus będzie poprawnie działała na przeglądarce Chrome 78.x. lub w wersjach wyższych. W przypadku korzystania z innych przeglądarek może wystąpić konieczność uaktualnienia przeglądarki do wersji wyższej od tej, na której pracujemy, aby wszystkie funkcjonalności aplikacji działały prawidłowo.

Przed każdorazowym rozpoczęciem pracy w aplikacji eWniosekPlus zalecane jest wyczyszczenie ciasteczek i danych stron w przeglądarce internetowej.

UWAGA!
Do 17 czerwca wydłużony został termin na złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie oraz płatności obszarowe PROW w kampanii 2021.

UWAGA!

Informujemy, że wnioski o przyznanie płatności w aplikacji eWniosekPlus zostały uzupełnione o personalizację płatności ONW.

Nadal jednak należy weryfikować poprawność deklaracji i w przypadku braku zaznaczonego wnioskowania o płatność ONW uzupełnić ją ręcznie. Szczegóły wyjaśniono w sekcji KOMUNIKATY 2021.

Rolniku!

Przed złożeniem wniosku o przyznanie płatności na 2021 rok, zapoznaj się z informacjami dotyczącymi norm Dobrej Kultury Rolnej zgodnych z ochroną środowiska (GAEC).

Rolniku/Doradco!
Wypełniając wniosek o płatności obszarowe zadeklaruj uprawy co ułatwi ubieganie się o pomoc z „Modernizacji gospodarstw rolnych”.

 

ARCHIWUM (Kampania 2018)

Komunikaty o dostępności systemów teleinformatycznych ARiMR

Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do Portalu Centrum Pomocy

Numery infolinii telefonicznej:

800 38 00 84 (połączenie bezpłatne)
22 595 06 10 (połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora)

 

Dane teleadresowe Oddziałów Regionalnych i Biur Powiatowych ARiMR