W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Mobilna ARiMR

Mobilna_ARiMR_grafika

Przesyłaj dokumenty i zdjęcia działek bez konieczności wizyty w Biurze. Pobierz pierwszą aplikację mobilną ARiMR dla rolników.

Jeśli jesteś rolnikiem i składasz wnioski w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa [ARiMR], ta aplikacja jest dla Ciebie. W ramach konkretnej sprawy ARiMR może poprosić o przesłanie za pomocą tej aplikacji zdjęcia działki/przedmiotu/dokumentu. Udzielenie w ten sposób odpowiedzi może znacząco skrócić czas rozpatrzenia wniosku. Posiadając naszą aplikację możesz wykonać i przesyłać geotagowane zdjęcia działek i/lub dokumentów potrzebnych do rozpatrzenia konkretnej sprawy. Taka forma komunikacji z ARiMR pozwoli na dostarczenie dowodu w sprawie i zaoszczędzi czas.

Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia z systemem Android w minimalnej wersji 5.0 oraz system iOS w wersji 9.0 lub nowszy. Korzystanie z aplikacji odbywa się w języku polskim. Przeznaczona jest do użytku w orientacji wertykalnej.

Do poprawnego działania aplikacji użytkownik musi zezwolić na uruchomienie lokalizacji (w przypadku próśb powiązanych z działkami).

Połączenie Internetowe jest wymagane jedynie przy logowaniu do aplikacji oraz wysyłce zdjęć.

Kontakt

Email: mobilna@arimr.gov.pl

Telefon: 800 38 00 84

Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu lub przejdź do sklepu:

QR Google Play

QR App Store Apple

QR AppGallery Huawei

Pobierz z Google Play

Pobierz z App Store Apple

Pobierz z AppGallery Huawei

Materiały

Deklaracja dostępności aplikacji Mobilna ARiMR
Dokumentacja użytkownika aplikacji Mobilna ARiMR
DU​_Mobilna​_ARiMR​_20220221pdf.pdf 13.54MB
Regulamin korzystania z aplikacji Mobilna ARiMR
regulamin​_aplikacji​_mobilnej.pdf 0.62MB

Wideo

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}