W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Prosto ze Wspólnej – o wsparciu dla przedsiębiorców w Funduszowym Pakiecie Antywirusowym

20.05.2020

Koronawirus stał się nieodłącznym elementem rzeczywistości nas wszystkich. W szczególnej sytuacji są przedsiębiorcy oraz nasi partnerzy, korzystający ze wsparcia z funduszy europejskich. Dlatego powstał Funduszowy Pakiet Antywirusowy - zestaw narzędzi, które mają ograniczyć wpływ pandemii na życie gospodarcze i społeczne. O tych narzędziach posłuchacie w kolejnym odcinku naszego podcastu.

Napis: Prosto ze Wspólnej, na niebieskim tle z ikonkami mikrofonów. Na dole ikony Twittera i Facebooka oraz logo Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

W trzecim odcinku „Prosto ze Wspólnej” gośćmi są Małgorzata Szczepańska, dyrektor Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju oraz Piotr Krasuski, dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego. Eksperci mówią o elementach Funduszowego Pakietu Antywirusowego, które mają pomóc firmom przetrwać czas pandemii.

Nasz podcast dostępny jest w:

- Spotify: https://spoti.fi/2zQrOCC

- Soundcloud: https://bit.ly/3bQ1OV6

Materiały

podcast-przedsiębiorcy
podcast-przedsiębiorcy.docx 0.03MB

Wideo