W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Liderzy rozwoju polskiej gospodarki nagrodzeni

12.06.2019

Poznaliśmy laureatów w konkursie „Polski Przedsiębiorca 2018 Gazety Polskiej Codziennie”. W gali wręczenia nagród uczestniczył minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

Na tle czerwonego ekranu z białym napisem

- Gratuluję wszystkim nagrodzonym. Jesteśmy z Państwa dumni, że tak skutecznie realizujecie swoje cele, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego Polski – mówił minister Jerzy Kwieciński.

Nagroda Gazety Polskiej Codziennie przyznawana jest osobom indywidualnym w kategoriach: eksporter, innowator, lider przemysłu, Małe i Średnie Przedsiębiorstwa oraz filantrop. To już czwarta edycja tego wydarzenia.

Laureatem konkursu w kategorii "Innowator" został prezes ML System SA, Dawid Cycoń.

W kategorii "Eksporter" nagrodę zdobył prezes MASPEX Sp. z o.o., Krzysztof Pawiński.

W kategorii "Lider Przemysłu" zwyciężył prezes Budimex SA, Dawid Blocher.

W kategorii "Małe i Średnie Przedsiębiorstwa" główną nagrodę zdobyli Urszula Kurtiak i Edward Ley - Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley.

W kategorii "Filantrop" zwyciężyli właściciele Grupy PBG SA - Małgorzata i Jerzy Wiśniewscy.

Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa swoje wyróżnienie przyznała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwidze Emilewicz.

Wyróżnienie dziennika "Gazeta Polska Codziennie" otrzymał prezes KGHM Polska Miedź SA Marcin Chludziński.

Zwycięzcy zostali wyłonieni przez Kapitułę konkursu, która składa się z przedstawicieli: Agencji Rozwoju Przemysłu, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Instytutu Staszica. W skład Kapituły wchodzą również reprezentanci organizacji ekonomicznych, naukowych, a także przedstawiciele rynku medialnego.

Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które wdrażają w życie gospodarczy patriotyzm i wspierają rozwój polskiego rynku.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
12.06.2019 14:32 Beata Pondo
Pierwsza publikacja:
12.06.2019 14:32 Beata Pondo